DOSRIUSRADIO.CAT El Portal d'Informació de Dosrius - info@dosriusradio.cat
L'Ou com balla. Novetats. Actualitzada

Elecciones Municipales 2019 Candidaturas presentadas Circunscripción electoral Dosrius





Elecciones Elecciones Locales 2019
Candidaturas presentadas
Circunscripción electoral Dosrius

Candidatura núm. 1: ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
- ACORD MUNICIPAL (ERC
- AM)
Titulares
1. MARC BOSCH DE DORIA
2. NEUS TARENSI I GONZÁLEZ
3. EDUARD VILA I PELEGRÍ
4. ANNA ABRIL I EXPÓSITO
5. EDUARD GARCIA I IÑIGUEZ
6. MONTSERRAT JUBANY I PINÓS
7. POL CABALLERO I ESTEBANEL
8. GEMMA VIVES I ROS (Independiente)
9. SAM KADADO ALABASSIRI
10. MARTA COT I FADÓ
11. OSCAR GARCIA I MEDINA (Independiente)
12. ANDREA SERRANO I GALVIN
13. ÀNGEL GALLART I PORTAS

Suplentes
1. NEUS CUSSÓ I SELLÉS
2. JOAN CARLES SERRANO I LUQUE
3. LAIA RIVELLES I PERETA (Independiente)
4. JORDI R. SALES I CODERCH
5. MARTA BAGAN I RODRÍGUEZ
6. FERRAN SOLER I JUBANY (Independiente)
7. ESTER RUBIO CARRASCOS (Independiente)
8. ÒSCAR MORROS I TRAVESA (Independiente)
9. HELENA ULLASTRES I PALOU
10. RAMON RIGAU I SERDAÑONS

Candidatura núm. 2: CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
Titulares
1. JUAN CARLOS PABLOS DOS SANTOS
2. LUCRECIA GARCIA BLANCO
3. EMILIA GARCIA MARTINEZ
4. JUAN MIGUEL RODRIGUEZ RUIZ
5. DANIEL VELLIDO PEREZ
6. JESUS RUIZ FERNANDEZ
7. VALENTINA LOPEZ CORONADO
8. IGNACIO BOFILL DEL CASO
9. EDUARD VELLIDO PEREZ
10. MARIA DEL CARMEN MADROÑAL GOMEZ
11. PRISCILA SANCHEZ TORRES
12. JOSE MARIA LOSADA MANOSALVAS
13. ALBERT VELLIDO GARCIA

Suplentes
Sin candidatos

Candidatura núm. 3: LA PLATAFORMA ALTERNATIVA CIUTADANA DE DOSRIUS
- CANDIDATURA
D'UNITAT (La PAC CUP
-AMUNT)
Titulares
1. JUDITH COLL GARCIA
2. JORDI REÑÉ VERNET
3. ROSA CALDERÓN MORENO (Independiente)
4. ISIDRO GALIANO GALIANO
5. TERESA PAGÈS I CLAUS (Independiente)
6. CARLES PARERA BLASCO
7. PILAR TRASMONTE DE SAN MIGUEL
8. JORDI REÑÉ GALÍ
9. LINA COSTA SIRVENT
10. JORDI PAGÈS ANSON
11. ENCARNA DE LA ROSA CABALLERO
12. CARLES DURAN BALIARDA
13. ROSA MARIA GALÍ ESCARPENTER

Suplentes
1. EMILI RIVAS COLL
2. FINA BEGUES MARCHI (Independiente)

Candidatura núm. 4: PARTIT POPULAR/PARTIDO POPULAR (PP)
Titulares
1. SALVADOR CORBALAN MUÑOZ
2. ENRIQUE CORRECHER AVENTIN
3. MARIA DOLORES LEON PARRAGA
4. JOSE LUIS ROSALES RODRIGUEZ
5. MARIA CARMEN SOLANS VERA
6. SARA CORRECHER I PRIETO
7. SALVADOR CORBALAN CALPE
8. MARIA ESTRELLA DEL MAR PRIETO ALONSO
9. GABRIEL FORS MORA
10. ENRIQUE RODRIGUEZ RIAÑO
11. DAVID MATEU BURSET 12. ADELAIDA CALPE COLLADO
13. CRISANTA LUQUE FRIAS

Suplentes
1. MIGUEL FRANCISCO GEMAR CARO

Candidatura núm. 5: PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA
- CANDIDATURA DE PROGRÉS
(PSC-CP)
Titulares
1. SILVIA GARRIDO GALERA
2. ANTONIA PÉREZ RAMÍREZ (TOÑI)
3. JUAN Mª RIBES ARTIGAS
4. Mª ISABEL FORNÉ GIL
5. JORGE FERNÁNDEZ CARRASCO
6. MANUEL SÁNCHEZ MORALEJA
7. VERÒNICA CORONEL MIRALLES (Independiente)
8. RAÚL BLEDA GARRIDO
9. GINÉS NAVARRO NAVARRO
10. Mª MANUELA PELÁEZ MARÍN
11. ISMAEL LÓPEZ RICO
12. JOSÉ GIMÉNEZ EGEA
13. YVONNE BONURA FORNÉ

Suplentes
1. CARMEN ANTÓN DOMÍNGUEZ
2. ROSER CANO GARCÍA
3. JORDI VEGUILLAS MÁRQUEZ
4. JOSEP JO I MUNNÉ

Candidatura núm. 6: SOM DEL POBLE (SDP)
Titulares
1. JOAN SERRA SERRAPIÑAÑA
2. MIGUEL ANGEL MARTÍN TAPIAS
3. JORGE ZARAGOZA VICENTE
4. SONIA BELINDA TUDELA
5. YOLANDA BERNARDO GIRONÉS
6. MONTSERRAT MARTÍN TAPIAS
7. JESSIKA SANDRINE ELODIE POMPORTES
8. ESTEVE CASOLIBA NICOLAS
9. MIRIAM CEPA CASTILLA
10. DIEGO MARIA VALERA EGEA
11. SALVADOR GAVARA LAFUENTE
12. JORDI ROCA TAPIA
13. ESTELA CAMPAYO CABALLEO

Suplentes
1. JOSE RAMIRO MARTÍNEZ GIL
2. LOURDES MERCADER YENTOS
3. TOMOTEO MARTÍN ARCO

Candidatura núm. 7: JUNTS PER CATALUNYA (Junts per Catalunya)
Titulares
1. PERE ROVIRA I MARTORELL
2. LLUÍS FARRERONS PEÑARROYA
3. MARIA JOSE ORTEGA HERNANDEZ
4. ANNA JURADO JIMÉNEZ
5. JOAN GEL I ARNÓ
6. JOSÉ MARÍA GARCÍA TORO
7. RAIMON AUGÉ ALOMA
8. MARIA JOSÉ FOLGADO MARTÍNEZ
9. EMMA VIVES I GIMENEZ
10. EVA ALSINA CERVIÑO
11. JORDI TORRELLAS CODINA
12. LAURA RUIZ MUÑOZ
13. ANTONI OLLÉS I COT

Suplentes
1. JORDI ROCA FIGUEROLA
2. EMMA MARTINEZ MONTOSO
3. SERGI CADENA VILAJUANA
4. CARMEN FILGAIRA CORDÓN
5. JACINTO SALVADO I GENIS
6. FRANCESCA CLAUS SERRA

Candidatura núm. 8: FEM DOSRIUS (FED)
Titulares
1. MIREIA MANRIQUE COROMINAS
2. ANNA BERNAL FERREIRO
3. MÓNICA RUBIO BERMEJO
4. MANUEL GARCÍA MENGUAL
5. LUIS MARTÍNEZ BOADA
6. ANA BELÉN MESEGUER ESPÍN
7. JOSE SIRIA BARRANTES
8. SONIA GALLEGO CABEROS
9. ADOLFO TORRES RINCON
10. ELENA RUBIO BERMEJO
11. DANIEL ERWIN SCHWEJDA
12. MARIA OTILIA FERREIRO FERNÁNDEZ
13. JAVIER FRANCO CRUZ

Suplentes
Sin candidatos



https://bop.diba.cat/scripts/ftpisa.aspx?fnew?bop2019&04/062019000206.pdf&1

Segueix-nos a:

Entradas recents

El més vist

Que fan a la tele?

XALOC - Diputació de Barcelona